Grădinița

Program educațional

Programul educațional de bază: 08.00-12.00

Grupe de copii

Grupele noastre sunt alcătuite din copii cu vârsta cuprinsă între 3 și 5 ani, menținând un număr redus de copii în fiecare grupă pentru o atenție mai individualizată.

Servicii și Taxe

Program de bază – diferenţiat pe trei grupe de vârstă

700 ron/lună

Școala de vară

Ce Este?

O vacanţă lipsită de griji în care copilul dumneavoastră petrece timpul în mod activ şi eficient.

Când?

În perioada 24 Iulie – 26 August, între orele 08.00 – 17.00 (L-J) și 08.00 – 16.00 (V)

Opționale și cluburi

Opționale: „Educatie pentru sănătate” și limba engleză „Micul Lord”

Cluburi: Engleză, kidQuest

Primii pași în educație

Dorim să vă fim alături în nobila misiune de a educa micuțul dumneavoastră, având în vedere că primii ani sunt cruciali pentru fundamentarea personalității sale. Credem în importanța decisivă a primilor pași în asigurarea unei educații eficiente, așa că Grădiniţa „Doctor Luca” vine în întâmpinarea nevoilor dumneavoastră cu un program educațional variat și adaptat fiecărui copil.

Vă oferim:

• un cadru plăcut și călduros, menit să fie pentru copil o extensie a familiei sale
  • număr mic de copii în grupă
  • activități educaționale
  • excursii, activități artistice, ateliere de creație
  • curriculum: limbă şi comunicare, om şi societate, artă, ştiinţe, mișcare

No posts found!

Galerie Foto

echipa

Echipa educațională

Echipa educațională de la Grădinița Parfumului este alcătuită dintr-o colecție minunată de suflete blânde și spirite pline de creativitate. Cu un zâmbet călduros și o energie contagioasă, acești profesioniști dedicați sunt îndrumătorii micii noastre comunități în drumul către învățare și creștere.

Bălașa Lidia
Prof. Inv. Prescolar

Există locuri în inimă despre care nici măcar nu știi că există până când nu iubești un copil. – Anne Lamott

Brînzea Bianca Alina
PROF. INV. PRESCOLAR

Nu te opri niciodată din învățat pentru că viața nu încetează niciodată să îți dea lecții!

Cioflan Simona
Prof. Inv. Prescolar

Fiecare om pe care îl întâlnesc în drumul meu îmi e superior prin ceva. De aceea încerc să învăț câte ceva pe lângă fiecare. – Sigmund Freud

Savu Raluca