Microbuz actual
Având în vedere uzura moralală și tehnică a mijlocului de transport pe care îl folosim îi prezent (Ford Transit, 9 locuri, an fabricație 2011, Euro 4), depunem eforturi pentru strângerea de fonduri în vederea achiziționării unui alt vehicul cu care să ne putem deplasa in siguranță cu elevii în scop educational
![](https://scoaladoctorluca.ro/wp-content/uploads/2024/04/mas-1-768x741.jpg)
Microbuz nou
20.000€
Face parte din filozofia noastră de educație facilitarea contactului cu oameni diferiți, din locuri diferite, cu valori și tradiții diverse; în egală măsură, ne străduim permanent să oferim elevilor posibilitatea de a explora fascinanta creație a lui Dumnezeu și de a cunoaște lucrurile uimitoare lăsate moștenire umanității de către personalitățile trecutului.
![](https://scoaladoctorluca.ro/wp-content/uploads/2024/04/microbuz-nou-retus-768x432.jpg)
Dacă sunteți interesat să susțineți Școala Gimnazială „Dr. Luca” și să contribuiți la îmbunătățirea educației noastre, vă rugăm să luați în considerare posibilitatea de a face o donație!