Microbuz actual

Având în vedere uzura moralală și tehnică a mijlocului de transport pe care îl folosim îi prezent (Ford Transit, 9 locuri, an fabricație 2011, Euro 4), depunem eforturi pentru strângerea de fonduri în vederea achiziționării unui alt vehicul cu care să ne putem deplasa in siguranță cu elevii în scop educational

Microbuz nou
20.000€

Face parte din filozofia noastră de educație facilitarea contactului cu oameni diferiți, din locuri diferite, cu valori și tradiții diverse;  în egală măsură, ne străduim permanent să oferim elevilor posibilitatea de a explora fascinanta creație a lui Dumnezeu și de a cunoaște lucrurile uimitoare lăsate moștenire umanității de către personalitățile trecutului.